Karel Kotrba
(1903-1969)
Váša Příhoda
Položka č.: 281100Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:12
akvarel, tuš, papír, 1960, 29,3 x 20,7 cm, sign. PD Kotrba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)