Marina Bychlová

  • Marina Bychlová

    Matka

    Položka č.: 258253

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 18:44

    pastel, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bychlová, rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu