H. Edelmann

  • H. Edelmann

    Položka č.: 258269

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:38

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD H. Edelmann, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu