Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Nelson

    Položka č.: 229129

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:28

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Oberthor

    Závod

    Položka č.: 241270

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (86 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:16

    litografie, 1978, 21 x 42 cm, sign. DU Oberthor 78, rám, č. 16/100, papír mírně zažloutlý, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (86 €)

  • Karel Oberthor

    Husinec

    Položka č.: 201958

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:43

    fix, papír, 1976, 30,7 x 21,2 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Matka s dítětem

    Položka č.: 201961

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:42

    tuš, papír, 21 x 29,6 cm, sign. LD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Skici koní

    Položka č.: 201964

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:41

    fix, papír, 30,7 x 21 cm, sign. PD K. Oberthor, na zadní straně skici koní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Ryby

    Položka č.: 230647

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:10

    tuš, papír, 1951, 31,6 x 44,3 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Karel Oberthor

    Do boje

    Položka č.: 226475

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:34

    litografie, 1951, 26,2 x 35,8 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Karel Oberthor

    Masopust

    Položka č.: 243418

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:55

    litografie, 1961, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 61, PF 1961, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 243470

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:20

    akvarel, papír, 1959, 17,6 x 28 cm, sign. LD K. Oberthor 59., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Karel Oberthor

    Vzájemná konkurence

    Položka č.: 242601

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:18

    litografie, 8,7 x 12 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Chlapec s otcem

    Položka č.: 208099

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:19

    litografie, 1995, 4,9 x 3,4 cm, sign. DU K. Oberthor 95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Oberthor

    Bažant

    Položka č.: 224759

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1958, 62,5 x 33 cm, sign. DU K. Oberthor 58, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Karel Oberthor

    Don Quijote a Sancho Panza

    Položka č.: 137196

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 19:58

    litografie, 1968, 9,8 x 18,5 cm, sign. DU K. Oberthor 68, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu