Albert de Belleroche

(1864-1944)

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    Položka č.: 244180

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:51

    litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu