Jaroslav Valečka

(1972)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíčná noc

    Položka č.: 251348

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:28

    litografie, sign. PD J. Valečka, č.50/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 223561

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 19:12

    litografie, 2011, 37 x 48 cm, sign. PD J. Valečka, č. 8/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 213687

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 18:56

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 7/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 213686

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 18:55

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bíle molo

    Položka č.: 213169

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 18:52

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 213157

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 18:49

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 89/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampiónová slavnost

    Položka č.: 213179

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 08. 2020 19:25

    litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka 54/100, č. 54/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nocturno

    Položka č.: 195296

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 08. 2020 18:52

    litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 18/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Samota v okně

    Položka č.: 241900

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:10

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)