Libor Beránek

  • Libor Beránek

    Vážka

    Položka č.: 268632

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:38

    litografie, 2017, 21,4 x 32 cm, sign. PD Libor Beránek 2017, č. 101/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu