Jarmila Marešová

  • Jarmila Marešová

    Panenka

    Položka č.: 228557

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:34

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD Jarmila Marešová, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jarmila Marešová

    Slepice

    Položka č.: 228558

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:43

    litografie, 1994, 48,5 x 38 cm, sign. PD Jarmila Marešová 1994, autorský tisk, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)