Vondrouš

  • Vondrouš

    Mariánské lázně

    Položka č.: 245416

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:28

    kolorovaný lept, 1956, 29,7 x 42,8 cm, značeno DU v desce Vondrouš 1956, na papíře mimo tisk nepatrně zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Vondrouš

    Čáslav

    Položka č.: 245418

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 22:12

    lept, 1948, 26 x 38,2 cm, sign. PD Vondrouš, č. 34/100, antiqari.at Radhošťská