Max Švabinský

(1873-1982)

  • Max Švabinský

    (1873-1982)

    Turnovské skály

    Položka č.: 245901

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:41

    litografie, 24,6 x 17,6 cm, značeno na kameni MŠvabinský, původní litografická příloha ke knize: Malíř Max Švabinský, Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, 1945, Praha , mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)