• Artmen

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 264176

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:00

    olej, karton, 42 x 28,5 cm, sign. PD Artmen, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu