Ivan Kostík

(1911-1967)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Zátiší s maskou

    Položka č.: 269404

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 21:42

    olej, plátno, 50 x 61 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu