Zdeněk Šindler

(1939)

  • Zdeněk Šindler

    (1939)

    Staroměstské střechy

    Položka č.: 266656

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:19

    litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindler, autorský tisk, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Zdeněk Šindler

    (1939)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 266655

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:18

    litografie, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD Z. Šindler, č. 157/200, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)