Antonín Bahník

  • Antonín Bahník

    Ležící akt dívky

    Položka č.: 273923

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 14:53

    hnědý uhel, papír, 1942, 69 x 91 cm, sign. LD Jožka Bahník 1942, rám, mírně zašpiněný papír, rám mírně poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)