Josef Krasický

(1900-1977)

  • Josef Krasický

    (1900-1977)

    Žena sbírájící dříví

    Položka č.: 266043

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 04. 2023 14:40

    olej, sololit, 25 x 30 cm, sign. PD Jos. Krasický, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)