Šimůnková

  • Šimůnková

    Pohled ze zahrady

    Položka č.: 262680

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:40

    litografie, 1985, 19,5 x 25 cm, sign. PD Šimůnková 85, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu