Vladimír Cidlinský

  • Vladimír Cidlinský

    Červené střechy

    Položka č.: 211059

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:40

    litografie, 22,4 x 43,1 cm, sign. PD V. Cidlinský, 27/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Pohled na kamenný most v Písku

    Položka č.: 223808

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2020 14:19

    litografie, 20,3 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 198/200, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223807

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2020 14:18

    litografie, 18,5 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 46/200, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)