Ludmila Mazancová

  • Ludmila Mazancová

    Položka č.: 279034

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 22:54

    pastel, papír, 1995, 8,7 x 8,5 cm, sign. PD Mazancová 95, rám, lehce zašlý rám, nepatrně odřen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ludmila Mazancová

    Masopust

    Položka č.: 268056

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 22:46

    akvarel, tuš, papír, 22,3 x 17,6 cm, sign. PD Mazancová, pasparta, pasparta zašpiněná, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ludmila Mazancová

    Podzimní stromy

    Položka č.: 268073

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 19:30

    akvarel, pastel, papír, 2006, 24,7 x 16 cm, sign. PD Mazancová 2006, pasparta, vyskleno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ludmila Mazancová

    V tramvaji

    Položka č.: 267424

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:12

    akvarel, tuš, papír, 2005, 20,5 x 12,5 cm, sign. PD Mazancová 2005, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu