Marie Ondrová-Koláčková
Duše stromu
Položka č.: 268857Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:19
akvarel, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Ondrová, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu