Ivan Veselý

  • Ivan Veselý

    Pohled přes Vltavu

    Položka č.: 266757

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 21:52

    tužka, papír, 9,5 x 20 cm, sign. PD I. Veselý, pasparta, textilní páska pasparty na levém okraji poškozena, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu