Bedřich Svoboda

(1883-1971)

  • Bedřich Svoboda

    (1883-1971)

    U Zlaté Olešnice

    Položka č.: 268342

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:47

    olej, karton, 1914, 24 x 34 cm, sign. LD K. B. Svoboda Praha 1914, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)