H. Blum

  • H. Blum

    Zimní krajina u řeky

    Položka č.: 269397

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:08

    olej, karton, 1954, 23 x 29 cm, sign. PD H. Blum, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu