Květa Pacovská

(1928-2023)

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Okno

    Položka č.: 279752

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:32

    litografie, 81 x 69,5 cm, sign. LD, č. 5/7, v díle nedávno zemřelé výtvarnice Květy Pacovské se snoubí hravost a důvtip spolu s originální výtvarnou a typografickou složkou. Pacovská studovala na pražské UMPRUM v ateliéru Emila Filly obor monumentální malby. Studia dokončila v roce 1952 a posléze za…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK