Milada Schmidtová

(1922-?)

  • Milada Schmidtová

    (1922-?)

    Stavení v jabloňovém sadu

    Položka č.: 277870

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:21

    olej, plátno, karton, 48 x 68 cm, sign. PD M. Schmidtová, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorce

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu