J. Kaiser

  • J. Kaiser

    Tulipán

    Položka č.: 277984

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:18

    litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu