Jiljí Hartinger

  • Jiljí Hartinger

    Motiv kultury

    Položka č.: 278031

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:32

    tužka, papír, 1974, 22 x 43,2 cm, sign. PD J Hastinger 74, PD razítko Dílo, zašlý papír, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu