Josef Říha

(1920-1994)

  • Josef Říha

    (1920-1994)

    Pražská architektura

    Položka č.: 279632

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:38

    litografie, 1976, 31 x 21,7 cm, sign. PD J. Říha 76, a.t., lehce zažloutlý pappír, u levého okraje pár drobných teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu