Stanislav Holý
(1943-1998)
Zrcadlo
Položka č.: 281199Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48
litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Stanislav Holý
(1943-1998)
Exlibris PhDr. Ivo Prokop
Položka č.: 279000Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:40
litografie, 13 x 9,5 cm, sign. LD Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)