Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Jezdci na koni

    Položka č.: 226413

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2020 14:32

    dřevoryt, 25,2 x 35,7 cm, sign. PD Karel Müller, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Postava s dítětem v krajině

    Položka č.: 180974

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 14:25

    litografie, 23 x 30 cm, sign. PD Karel Müller, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V uličce

    Položka č.: 228655

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 14:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Milenci na břehu

    Položka č.: 180975

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 06. 2020 14:58

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dvojice (Ex libris Ivan Berka)

    Položka č.: 218183

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:36

    lept, 12,2 x 5,7 cm, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Z Kampy

    Položka č.: 242608

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:16

    litografie, 12 x 8,7 cm, sign. PD Karel Muller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Sklizeň

    Položka č.: 133970

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 10:25

    litografie, 1962, 26,5 x 35,2 cm, sign. PD Karel Müller, zažloutlý a při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Kinského zahrada

    Položka č.: 122205

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:20

    litografie, 1988, 39,8 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, autorský tisk, provenience: Antikvariát Dlážděná, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu