Pavel Roučka

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 245575

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 22:54

    litografie, 53 x 36,8 cm, sign. DU Roučka, č. 76/100, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Vsemirnaja kosmorama

    Položka č.: 244616

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 16:01

    litografie, 1976, 59 x 48,5 cm, sign. DU Roučka 76, pasparta, 5/5, vzácný tisk provedený v nákladu pouze 5 kusů, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    ExLibris a drobá grafika

    Položka č.: 233564

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:29

    10x litografie, 5 ks: 5 x 5 ; 5ks: 14,7 x 11,3 cm, vše sign. PD Roučka, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Pavel Roučka

    Renesanční trio

    Položka č.: 122560

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Ruth

    Položka č.: 226519

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:41

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Roučka, č. 12/47, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pavel Roučka

    Bosou nohou

    Položka č.: 226518

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:40

    litografie, 29,2 x 21 cm, sign. PD Roučka, č. 12/47, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pavel Roučka

    Dvě ženy

    Položka č.: 226517

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:39

    litografie, 29,1 x 21,7 cm, sign. PD Roučka, č. 12/47, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 234588

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:44

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53 cm, sign. PD Roučka 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)