Zbyšek Sion

  • Zbyšek Sion

    Běžící

    Položka č.: 229075

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:10

    litografie, 2010, 37,4 x 23,7 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 80/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu