Jan C. Vondrouš

(1884-1970)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Položka č.: 252241

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:42

    lept, 1932, 21,5 x 26,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš 1932, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Ex libris Rosťa Dostál

    Položka č.: 245219

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2021 22:14

    lept, 1943, 9,3 x 4,8 cm, značeno v desce Vondrouš, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Malines

    Položka č.: 249233

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2020 23:30

    lept, 1920, 32,5 x 22,5 cm, sign. PD J C Vondrouš, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Benátky

    Položka č.: 245426

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 22:04

    lept, ruční průsvitný papír, 1912, 29,3 x 16 cm, sign. PD J.C. Vondrouš 1912, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Český Krumlov (Ex libris Svatopluk Samek)

    Položka č.: 220991

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2020 23:50

    lept, 1931, 13,3 x 8,5 cm, LD značeno v desce Vondrouš 1931, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Továrna (Ex libris Frant. Záleský)

    Položka č.: 223969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2020 19:32

    lept, 1944, 10 x 5,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, č. 40/75, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)