Adolf Born

(1930-2016)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1981

    Položka č.: 247011

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:52

    serigrafie, 10,5 x 41 cm, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1976

    Položka č.: 246124

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:45

    serigrafie, 19,8 x 19,8 cm, monogramováno PD AB, na zadní straně razítko Adolf BORN - serigrafie, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 508 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Evropa

    Položka č.: 241251

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:25

    litografie, 2001, 20,5 x 9,3 cm, sign. NU Ema a ABorn, PF 2002, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Žena a mořští muži

    Položka č.: 241076

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:04

    litografie, 41,5 x 10,2 cm, sign. PN Bornovi, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Překvapení

    Položka č.: 241077

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:03

    litografie, 1975, 2 x 16 x 9 cm, sign. DU Bornovi, PF 1976, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Příroda

    Položka č.: 241078

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:02

    litografie, 1974, 37,7 x 9,2 cm, sign. LD Bornovi, PF 1975, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)