Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    Položka č.: 240946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:26

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 245188

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:10

    litografie, 1937, 29,5 x 45,5 cm, sign. LD Vojt. Sedláček 37, pasparta, PU tmavší skvrna, v rozích odřená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Křížek

    Položka č.: 243357

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 20:24

    litografie, 20 x 13,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Holka na trávě

    Položka č.: 242614

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:23

    litografie, 11 x 10,1 cm, sign. PD V. Sedláček 65, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka krav

    Položka č.: 229870

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:23

    litografie, 35 x 40 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)