Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Krávy

    Položka č.: 277166

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 20:44

    litografie, 12,5 x 18,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Tažný kůň

    Položka č.: 279507

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:15

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na pastvě

    Položka č.: 274483

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:22

    dřevoryt, 1921, 15,2 x 19,8 cm, Život, příloha, papír nahoře pokrčený, spodní okraj papíru otrhaný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Selka

    Položka č.: 250928

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:50

    litografie, 13,2 x 20 cm, nepatrně pokrčen pravý horní růžek papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ptáci na stromě

    Položka č.: 269388

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:30

    litografie, 11,5 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Tulák

    Položka č.: 269389

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:29

    litografie, 11 x 21,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koňský potah

    Položka č.: 269390

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:28

    litografie, 11,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kočí

    Položka č.: 269391

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:27

    litografie, 10,7 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koňské sáně

    Položka č.: 269392

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:26

    litografie, 11,5 x 21,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň a kočí

    Položka č.: 269393

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:25

    litografie, 12,3 x 13,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Krávy a selka

    Položka č.: 269394

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:24

    litografie, 15 x 25 cm, sign. PD V. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Muž a koně

    Položka č.: 269396

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:22

    litografie, 22 x 38,5 cm, sign. PD V. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Srnka

    Položka č.: 249616

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:38

    litografie, 12,5 x 19 cm, pravý horní okraj papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)