Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 239647

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:12

    litografie, 43 x 32 cm, sign. PD K. Laštovka, 71/80, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dotyky

    Položka č.: 239648

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:11

    litografie, 48,5 x 38 cm, sign. PD K. Laštovka, 28/80, mírně pokrčený papír, při horním okraji mimo tisk natržený, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Žilnáč

    Položka č.: 236677

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:10

    litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Laštovka, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    Položka č.: 211793

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 15:25

    litografie, 1977, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD K. Laštovka, PF 1978, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)