Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Alegorie

    Položka č.: 243515

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:40

    litografie, 1985, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD O. Kulhánek 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Archivum armorum

    Položka č.: 241733

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:23

    lept, 1985, 13 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 85, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Bacchus

    Položka č.: 241556

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:46

    lept, 20,6 x 12,7 cm, sign. DU Vladimír Kulhánek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Pocta Claudiu Monteverdimu

    Položka č.: 241146

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (352 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:37

    lept, kom. technika, 1972, 43,3 x 28,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1972, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (352 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 241965

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2020 18:22

    bibliofilie s 5 původními lepty, 2011, 33 x 24, 2 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, rám, 49/80, vydala Daruma Praha 2011, autorem básní je Christos Giannakos (text v řečtině a v angličtině). Cyklus Metamorfózy (česky), ilustrace k řeckým básním The Fall. Příběh pojednává o nekonečných proměnác…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Podzim

    Položka č.: 171390

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 20:00

    lept, 1983, 19,8 x 14 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)