Jaroslav Chudomel

  • Jaroslav Chudomel

    Kubánský motiv

    Položka č.: 221026

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:40

    litografie, 1976, 15 x 17 cm, sign. PD J. Chudomel 76, pasparta, č. 30/200, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    Cesta

    Položka č.: 207959

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 14:26

    pero, papír, 1986, 13 x 11 cm, sign. DU J. CHudomel 10.1. 86, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    Hradčany

    Položka č.: 191331

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:28

    litografie, 1976, 28 x 40 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 43/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)