Olga Vychodilová

  • Olga Vychodilová

    Dary

    Položka č.: 136563

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:47

    lept, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, 48/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Panna s ještěrkou

    Položka č.: 185486

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:46

    litografie, 1986, 26 x 17,2 cm, sign. DU Olga Vychodilová 86, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Vychodilová

    Óda na radost

    Položka č.: 242161

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:43

    lept, 12,4 x 9,3 cm, sign. PD Vychodilová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)