Vladimír Pechar

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 228424

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2020 20:04

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 13/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Václav Veselý

    Položka č.: 228450

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:08

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 39, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Stařenka (Ex libris Květa Veselá)

    Položka č.: 240726

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:48

    dřevoryt, 7,9 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Starší žena (Ex libris Mario De Filipps)

    Položka č.: 240725

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:46

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka D (Ex libris dr. M. Procházka)

    Položka č.: 238985

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:12

    dřevoryt, 1989, 7,5 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka K ( Ex libris dr. M. Procházka)

    Položka č.: 238984

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:10

    dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka J (Ex libris M. Procházka)

    Položka č.: 238983

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:08

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Starý muž L (Ex libris M. Procházka)

    Položka č.: 238982

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:06

    dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, ohnutý levý horní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 229933

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 21:18

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 12/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)