Karel Beneš

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Karel Beneš

    Klaun s houslemi v manéži

    Položka č.: 179062

    Vyvolávací cena: 490 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 06. 2020 14:47

    litografie, 1978, 15,5 x 13 cm, sign. PD KBeneš 78, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (19 €)

  • Karel Beneš

    Položka č.: 224804

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:33

    litografie, 1978, 27,2 x 25,8 cm, sign. DU KBeneš 78, č. 22/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Pomník Jana Husa

    Položka č.: 215709

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:01

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 138/200, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Beneš

    Jízda králů

    Položka č.: 132212

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:25

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Beneš

    Galánky

    Položka č.: 132210

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:20

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Beneš

    Na ulici

    Položka č.: 131603

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 10:20

    litografie, 13 x 8,9 cm, sign. DU KBeneš, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu