Viktor Polášek

(1911-1989)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Kat

    Položka č.: 238762

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:34

    dřevoryt, 35,9 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Hynek

    Položka č.: 238761

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:32

    dřevoryt, 39,5 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Postva mezi dvěřma

    Položka č.: 279604

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:37

    litografie , 12,2 x 8,6 cm, sign. PD Viktoe Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu