Vojtěch Kubašta

(1914-1992)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Katedrála Sv. Víta na Pražském hradě

    Položka č.: 243364

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 20:41

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Svatý Václav

    Položka č.: 239644

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:07

    litografie, akvarel, 31 x 21 cm, sign. PD Kubašta, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Blahopřání

    Položka č.: 231374

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:19

    linoryt, 14,5 x 10 cm, sign. PD V Kubašta, Mnoho zdraví a vše dobré v novém roce upřímně přeje Vojtěch Kubašta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu