Jindřich Stehlík

(1905-1991)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Jihočeský rybník

    Položka č.: 252182

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2021 19:03

    olej, plátno, 1954, 43 x 80 cm, sign. PD J. Stehlík, zlacený rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko autora, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Podzim

    Položka č.: 249055

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2021 18:30

    olej, karton, 20,5 x 69 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, zezadu nalepen autorský štítek, nepatrné oděrky na rámu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Krajina u Lužnice

    Položka č.: 243398

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2020 22:14

    olej karton, 49,8 x 70 cm, sign. PD J. Stehlík, vzadu nalepen štítek Dílo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Položka č.: 239691

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 07. 2020 18:36

    olej, malířská lepenka, 25 x 63 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)