Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Pod hradem

    Položka č.: 99162

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:23

    lept, 32,5 x 24,2 cm, sign. PD Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    V zahradě u kapucínů

    Položka č.: 217526

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:31

    lept, 1938, 32,4 x 24,9 cm, sign. PD AMoravec, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Alois Moravec

    Dřevorubci

    Položka č.: 222131

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 23:38

    dřevoryt, 11,1 x 12 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Odpočívající básník

    Položka č.: 238795

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 16:06

    linoryt, 20 x 14 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Máchův kraj - návrh na Ex Libris Václav Šmejkal

    Položka č.: 220270

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:39

    tužka, tuš, papír, 30 x 21 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 222141

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 22:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 14:32

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Babička

    Položka č.: 241029

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 03. 2020 21:32

    lept, 1975, 3 x 4,2 cm, sign. DU A. Moravec 75, pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Schovanka

    Položka č.: 242611

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:15

    litografie, 9 x 12,1 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:45

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Šindelová v Krušných horách

    Položka č.: 231441

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:04

    akvarel, fix, tužka, papír, 1982, 19 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Zápa…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    U sv. Jana ve Veliši

    Položka č.: 231446

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:03

    suchá jehla, 1948, 11 x 15,5 cm, sign. PD AMoravec 48, pasparta, 6/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)