Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Pasáček

    Položka č.: 280678

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:46

    kolorovaná litografie, 7 x 12 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Exlibris Dr. Milan Princ

    Položka č.: 280677

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:44

    kolorovaná litografie, 8 x 5,6 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Betlém

    Položka č.: 280673

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:36

    kolorovaná litografie, 1985, 9 x 18 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    PF 1982

    Položka č.: 280672

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:34

    kolorovaná litografie, 1981, 10 x 13,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Pevnost

    Položka č.: 280670

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:30

    litografie, 1970, 10,8 x 15,3 cm, sign. DU AMo, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Dereham

    Položka č.: 280669

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:28

    litografie, 1970, 11 x 15,4 cm, sign. DU AMo, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Zima na vsi

    Položka č.: 280665

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:20

    kolorovaná litografie, 16,8 x 24,2 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Hrad Kámen u Pacova

    Položka č.: 279550

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:10

    lept, 1953, 15 x 22,7 cm, sign. PD Amoravec 53, č. 8/100, LN popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 279551

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:09

    lept, 1950, 15,7 x 23,5 cm, sign. PD Amoravec 1950, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Vánoční stromek

    Položka č.: 279541

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:34

    ručně kolorovaný dřevoryt, 1983, 21 x 29,7 cm, sign. PD Amoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Na pláži (Balt)

    Položka č.: 277974

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:20

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1960, 20,2 x 28 cm, sign. LD Moravec, pasparta, zažloutlý papír, páska od pasparty se odlupuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočes…

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Mezi domy

    Položka č.: 277966

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:16

    suchá jehla, 10,7 x 11,8 cm, sign. PD A. Moravec, zezadu věnování: Panu red. A Weingovi věnuje A Moravec, zažloutlý a mírně zašlý papír; pravý horní roh papíru pokrčený, vlevo dole žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švab…

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 278913

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:40

    litografie, 1943, 21 x 33,5 cm, sign. PD AMoravec 43, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Povoz

    Položka č.: 278912

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:38

    litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné

    Položka č.: 265087

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:31

    litografie, 1943, 20,5 x 27 cm, sign. PD A. Moravec 43, č. 46/50, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Cesta na koni

    Položka č.: 278146

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:52

    litografie, 10 x 14 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Vepř

    Položka č.: 278148

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:50

    litografie, 9 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Z Capri

    Položka č.: 267097

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 20:54

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 27,8 x 19,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pasparta mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočes…

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Capri a Nacapri

    Položka č.: 267096

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 20:52

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1967, 19,7 x 27,2 cm, sign. PD A. Moravec 67, pasparta, pasparta mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a …

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Malíř

    Položka č.: 264936

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:38

    tuš, akvarel, papír, 1974, 16,2 x 23,3 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1975, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, nahoře uprostřed ušpiněna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž…

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Hudebníci

    Položka č.: 264935

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:36

    tuš, akvarel, papír, 16 x 22,8 cm, sign. Du A. Moravec, pasparta, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v dolní části pasparty i pásky místy drobné tmavé tečky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU…

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Narození

    Položka č.: 264934

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:34

    tuš, akvarel, papír, 1975, 21,2 x 14,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, PD p. f. 1976, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČU…

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Na pole

    Položka č.: 275678

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 18:12

    litografie, akvarel, papír, 1967, 17 x 24,7 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Chození pro vodu

    Položka č.: 275667

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 18:11

    litografie, akvarel, papír, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Zimní cesta

    Položka č.: 275666

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 18:10

    litografie, akvarel, papír, 1982, sign. LD A. Moravec, PF 1983, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Nová turbína

    Položka č.: 272468

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 18:04

    akvarel, tužka, tuš, papír, 18,5 x 25,5 cm, sign. PD A. Moravec, text: Na prudký proud u mlýna čeká nová turbín, už se kola roztáčejí, buchty budou z práce její., Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Divý muž

    Položka č.: 258116

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:34

    litografie, 11,5 x 8,8 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Dřevaři

    Položka č.: 258049

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:25

    dřevoryt, 11,3 x 12,4 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 14:02

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 267090

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 21:20

    tuš, akvarel, papír, 1967, 16,1 x 23,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1968, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělec…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)