Jaroslav Trinkmoc

autor je krajinář z Mařákovy školy, působil ve 20. - 50. letech v oblasti kolem Lázní Bělohrad

  • Jaroslav Trinkmoc

    Vrby u rybníka

    Položka č.: 257128

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:16

    olej, karton, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Trinkmoc

    Snopy

    Položka č.: 257127

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:14

    olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)