Dominik Mareš

(1972)

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Souboj

    Položka č.: 234372

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:38

    kombinovaná technika, akryl, plátno, 30 x 50 cm, sign. vzadu Dominik Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu