Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Kostlivec a rytíř

    Položka č.: 280231

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:19

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Telefon

    Položka č.: 279372

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 16:44

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    Položka č.: 269978

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:04

    dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Dva poháry se zvonky

    Položka č.: 254618

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2023 15:16

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Konvolut korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou

    Položka č.: 276448

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:47

    10x korespondence, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 276447

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:46

    11x korespondence, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 276446

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:45

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 276445

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:44

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    Položka č.: 254260

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 21:02

    tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Portrét Jan Zrzavého

    Položka č.: 262355

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 16:48

    suchá jehla, 11,8 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě židle se závěsem

    Položka č.: 254616

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 15:12

    suchá jehla, 7,6 x 11,7 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Komárek

    Polibek

    Položka č.: 274049

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:19

    dřevoryt, 17,2 x 26 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta lehce zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři stromy

    Položka č.: 259395

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2023 16:32

    dřevoryt, 1960, 28 x 45 cm, sign. PD Komárek 60, rám, č. 10/20, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři kopce s plotem

    Položka č.: 262356

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:17

    suchá jehla, 14,8 x 11,3 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s vázou a pohárem

    Položka č.: 270045

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:41

    linoryt, 1970, 13,7 x 9 cm, sign. DU V. Komárek 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 269283

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:04

    dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. UD V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Vladimír Komárek

    Kytice za oknem

    Položka č.: 268773

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:55

    dřevoryt, 26,5 x 18 cm, sign. DU V Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vladimír Komárek

    Ex Libris Dr. Karel Samšiňák

    Položka č.: 250822

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:21

    dřevoryt, 1974, 11,6 x 11,5 cm, sign. PD VKomárek 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)