Vladislav Röhling

(1878-1949)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Karlův most

    Položka č.: 238042

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:15

    lept, 21,5 x 22 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pražský hrad

    Položka č.: 238043

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:14

    lept, 20 x 24 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Stará radnice v Brně

    Položka č.: 218776

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:19

    litografie, 34,6 x 25 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 237183

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 20:36

    lept, 32 x 28 cm, sign. PD V. Röhling, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)