Petra Oriešková

  • Petra Oriešková

    Apolon a múzy

    Položka č.: 234534

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 14:20

    litografie, 1993, 34 x 24 cm, sign. PD Petra Oriešková 1993, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)