Rudolf Gajdoš

(1908-1975)

  • Rudolf Gajdoš

    (1908-1975)

    Koupání u Apollonova chrámu

    Položka č.: 280749

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:02

    litografie, 1953, 29,3 x 41,5 cm, sign. PD R. Gajdoš 1953, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu